Produkce

produkce

produkce

Postaráme se o všechno

Jsme tým lidí, kteří se v oblasti umělecké a produkční činnosti pohybují již mnoho let.

Kompletní realizace

Nabízíme realizaci vašich eventů, společenských akcí, firemních večírků, rautů, párty, ale i konferencí, prezentací, reklamních a propagačních akcí, přehlídek a vernisáží.

produkce

produkce

Pro naše klienty zajistíme

Návrh, scénář a režii programu, produkci, casting, umělce, dětské umělce, moderátory, hostesky, tanečníky a taneční skupiny, módní přehlídky, kouzelníky, varietní umělce, artisty, security…

produkce

produkce

Technické zabezpečení

Zvuková aparatura, scénické či divadelní osvětlení, zajištění sálu, divadla či jiné lokace, velkoplošná videoprojekce, foto a video dokumentace, stavba podia a mola, stanů, zastřešení, květinový design, úpravy interiéru, kostýmy a rekvizity, catering, pyrotechnické efekty, ohňostroje…

Zajistíme propagaci

Navrhneme a vyrobíme pozvánky, letáky, informační tabule, upoutávky, reklamní bannery, velkoplošné tisky, reklamu ve všech médiích.

produkce
Registrace do databáze
Registrace do databáze
Registrace do databáze

aktuality

  • 12. 05. 2014

    POZOR!!! POZOR!!! POZOR!!! Právě byla spuštěna ELEKTRONICKÁ REGISTRACE. Registrujte se prosím všichni, tedy i ti, kteří jste svou registraci posílali mailem či provedli osobně v naší kanceláři. Registrační formulář prosím vyplňte co nejpečlivěji - zvýšíte tím pravděpodobnost, že si na natáčení vybereme právě Vás.

Letní Herecká Škola
Media TV
TV stars