a-casting

Hledáme nové tváře na natáčení Ledeč nad Sázavou a okolí

Pro natáčení pohádky Čertí brko v režii Marka Najbrta hledáme muže a ženy ve věku 16 – 80 let jako komparzisty. Vzhledem k tomu, že se jedná o dobovou pohádku, ženy musí být do velikosti 38 a měly by mít delší přírodní nebarvené vlasy (bez viditelného tetování a piercingu) a muži do 190 cm a do 100 cm v pase - spíše štíhlé až střední postavy - vlasy nesmí být ostříhány na ježka či vyholeny mašinku - preferujeme přerostlé či delší až dlouhé vlasy. Natáčení bude probíhat v Ledči nad Sázavou ve dnech 19. a 20.8.2017 (jde o návazné natáčení, takže je potřeba natáčet oba dva dny). Hledáme pouze místní lidičky popř. lidi z blízkého okolí - cestovné neproplácíme!!! Kostýmové zkoušky budou probíhat od 11.8.2017 do 15.8.2017 v Ledči nad Sázavou. V případě zájmu o natáčení prosím vyplňte níže příložený registrační formulář, vložte fotografie a pošlete mail na petra@a-casting.cz, kde uvedete ve kterých datech můžete natáčet - pokud se nám budete typově hodit, budeme Vás kontaktovat. Pokud jste v naší databázi již registrováni (opakovanou registraci nelze provést) a máte zájem o toto natáčení, pošlete e-mail na petra@a-casting.cz, do předmětu uveďte LEDEČ, pošlete prosím aktuální fotky a uveďte data, kdy můžete natáčet.

Pokud máte zájem, vyplňte tento formulář

Registrujte se i vy, kteří jste se registrovali osobně v naší kanceláři, nebo jste posílali registraci e-mailem. Veškeré údaje prosím vyplňte co nejpečlivěji a nejpodrobněji – zvýšíte tím pravděpodobnost, že si na natáčení vybereme právě Vás. Registrací získáte možnost, nikoli povinnost se natáčení zúčastnit. Registrace může být provedena pouze jednou – veškeré změny např. i aktuální fotografie proto posílejte e-mailem na info@a-casting.cz.

Pokud u nás již registraci máte, ale chcete aktualizovat své údaje a fotky, vyplňte znovu řádně celý registrační formulář a my Vaše údaje aktualizujeme.

Registrační formulář

Osobní údaje

  /  

Zákonný zástupce (pro osoby mladší 18 let)

Adresa trvalého bydliště

Adresa kde se opravdu zdržuji (pokud se liší)

Popis postavy

Dredy
Číro
Pearcing
Tetování

Kuřák

Ano Příležitostně Ne

Řidičský průkaz sk. B

Ano

Jazyky

Čeština
Angličtina
Němčina
Španělština
Francouština
Italština
Vietnamština
Jiné

Herecké vzdělání

Ano

Herecké zkušenosti

Komparz
Epizodní s textem
Role

Účast na LHŠ, ZHŠ, CHŠ, víkendovky, Dětský slavík apod.

Ano

Dovednosti

Sport
Tanec
Zpěv
Hra na hudební nástroj
Jízda na koni
Barmanské dovenosti
Jiné

Kontakt

Fotografie (pouze formát .PNG, .JPG)

Souhlasím se zpracováním osobních údajů v registru Agentury a s případným uveřejněním fotografií na webových stránkách Agentury za účelem uzavírání smluv o poskytování služeb ve filmovém průmyslu, a to do odvolání. Beru na vědomí a souhlasím s tím, že Agentura bude v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů zpracovávat moje osobní údaje, a bude tyto údaje poskytovat třetím osobám v takovém rozsahu, který je nezbytný k uzavření smlouvy. Agentura mě bude vždy po vzájemné předchozí domluvě najímat na příležitostné účinkování ve filmech nebo při jiných příležitostech jako kompars popř. jako herce. Práci budu vykonávat osobně na základě Dohody o provedení práce popř. na základě Smlouvy o provedení uměleckého výkonu. Za řádně odvedenou práci mi Agentura vyplatí dohodnutou mzdu - honorář.
Na tlačítko "Odeslat přihlášku/registraci" klikněte jen jednou a počkejte.
Po úspěšném odeslání přihlášky vám přijde automatický mail....prosím zkontrolujte!
© 2014 Vytvořil Petr Kuchynka. Provozuje: A - casting s.r.o. Na Bitevní pláni 38, 140 00, Praha 4.
Tel./fax: 261 212 740, email: info@a-casting.cz, Kontaktní osoba: Jitka Fleischhansová, mobil: 602 227 367